איך בוחנים ובוחרים דירה להשקעה בפורטוגל?

כשמדובר בהשקעת נדל”ן מעבר לים, כדאי לנו להכיר ולחקור את המונחי נדל”ן במדינה שבה אנחנו רוצים להשקיע. ריכזנו לכם בוידיאו את כל המידע על איך בוחנים ובוחרים דירה להשקעה בפורטוגל?

איך התחלנו את הדרך שלנו בפורטוגל?

את הדרך שלנו בנדל”ן התחלנו לפני כ5 שנים כשניהלנו דירות איירבינבי בתל אביב. שם למדנו את הדברים החשובים בתחזוק דירה, בנוחות למי שמשכיר אותה, ומה הם הדברים החשובים לשים לב אליהם כשמשפצים דירה.

משם התקדמנו לרכישת דירות בבודפשט עבור המשפחה, ניהלנו שיפוץ של עוד דירה בברלין, מה שהתקדם מאוד יפה ונוצרו השקעות משתלמות במיוחד.
הכפלנו את מחיר הרכישה!
לאחר מכן התגלגלנו לכאן והתחלנו את הדרך שלנו בנדל”ן בפורטוגל.

בשנה וחצי האחרונות,לקחנו צעד נוסף קדימה בעולם הזה, מאחר והבנו כבר שאת הכסף שלנו עדיף לשים בקירות ממשיים, שאשכרה יצמח לנו. מיותר שישכב בבנק ולא יעשה כלום.

אז מצאנו בניין מדליק ממש, באיזור שווה, הורדנו לו את המחיר לרצפה, וקנינו אותו יחד עם שותפים נוספים. את תהליך החיפוש והרכישה בתור חברה ניהלנו אנחנו, ולאחר מכן גם ניהלנו את השיפוץ שלו, שקרוב לסיום ברגעים אלה.

זמן זה כסף

את השיפוץ עשינו כהרגלינו עם חברת בניה רוסית, מאחר וויטל דוברת את השפה-
כי אי אפשר בכלל להשוות את קצב ומוסר העבודה שלהם, מהעבודה הפורטוגלית שיכולה להאריך כל דבר פי 3 ו4 בזמן. הפורטוגלים בסיאסטה תמידית, ולפעמים זה פשוט לא מתאים, במיוחד כשמדברים על השקעת נדל”ן שגם קצובה בזמן.

מאז אותה הרכישה זכינו ללוות גם המון משקיעים בדרך להשקעת נדל”ן שלהם בפורטו , ואחד הדברים שהיו חשובים לנו לאורך כל הדרך, זה לחפש משהו כאילו אנחנו מחפשים השקעה לעצמינו. כל זה בליווי הצוות המדהים שלנו שנבחר בדם יזע ודמעות, לאחר שחווינו על בשרינו מה זמן פורטוגל. אתם לא מבינים כמה זה חשוב שיהיו אתכם אנשים שאתם יכולים לסמוך עליהם בעיניים עצומות! אחרת אפשר לעשות טעויות שיפגעו לנו בכיס!

חשוב לציין שאנחנו ממש לא מתווכים, ואנחנו לא שומרים דירות בארסנל רק כדי למכור- אנחנו יוצאים לשטח לחפש השקעות ספציפיות שישתלמו למשקיעים!!!

איך בוחנים ורוכשים דירה להשקעה בפורטוגל?

והנה אחרי תקופה בהחלט נכבדת, למידה בלתי פוסקת, המון הרפתקאות בדרך, ואחרי המון השקעות בפורטוגל שעשינו גם לנו וגם לאחרים-

אנחנו מתרגשים לחלוק אתכם מהניסיון שלנו, ולבחון יחד-

איך בוחנים ובוחרים דירה להשקעה?
מה הפרמטרים שחשוב מאוד לשים לב אליהם ברכישת דירה?
אילו מסמכים צריך לבקש מבעל הדירה?
יחד עם המון המון טיפים שיש לנו להביא לכם על השקעה ב- נדל”ן בפורטוגל

מתרגשים? גם אנחנו!

צפייה מהנה(

אהבתם? שתפו!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

ליווי ברילוקיישן

ליווי ועזרה בתהליך הרילוקיישן

סיורים פרטיים בפורטו

בואו להכיר את פורטו בסיור עם עומר

נדל"ן

הכירו אפשרויות השקעת נדל"ן בפורטוגל

רוצים עוד?

הנה עוד מאמרים וסרטונים שבטח יעניינו אתכם:

כריסטמס בפורטוגל

כריסטמס מגיע בצעדי ענק, הרחובות מלאים באנשים שקונים שפע של מתנות ועוטפים אותם באריזות צבעוניות. כולם פה דואגים להזכיר לנו, שברגע שהכריסטמס מגיע, הם יסעו

למאמר המלא »

לא רוצים לפספס?

השאירו את הפרטים שלכם כאן, ונעדכן אתכם בכל פעם שנפרסם מאמר חדש