קצת עלינו

שנים שדיברנו על רילוקיישן. הרצון לחיות במקום אחר, יותר שקט, יותר מאפשר, יותר תרבותי, פחות לחוץ ועם השתוקקות גדולה לצאת להרפתקה הזו. לא היינו סולחים לעצמינו בחיים אם היינו מסתכלים אחורה, עם הידיעה שיכולנו לעשות את זה ולא עשינו. כי העולם גדול, העולם פתוח וכל מה שצריך זה פשוט לצאת אליו.

אז ארזנו בצעד אמיץ את כל החיים שלנו. את הרוב מכרנו במכירת חצר מטורפת שנמשכה כשלושה ימים, ואת המעט שנשאר ארזנו בארגזים ששמנו את אצל ההורים- ונסענו עם כמה מזוודות בודדות אל האופק הלא ידוע, למה שהוא יביא אתו, באמונה שאנחנו כמי שאנחנו- נסתדר.

יש משהו קשה בהחלטה כשהיא מגיעה. בעיקר בעובדה שכבר בנינו משהו בארץ, מכירים אותנו, כבר נטמענו בפרויקטים כאלה ואחרים, יש לנו משפחה, חברים, ופתאום לעזוב הכל ולבנות את החיים מאפס. עד שלא באמת עושים את זה- אי אפשר להבין רילוקיישן מה הוא. 

אז אחרי שמכרנו את כל החיים שלנו, עשינו קוויקי חתונה בניו יורק- קנינו כרטיס לכיוון אחד- לפורטוגל.

בהתחלה המטרה הייתה לעשות פה מן טיול האני מון, אבל אחרי שנתקלנו בנופים המרהיבים, בשמש המלטפת, בהזדמנויות היזמיות הרבות שיש פה, באנשים המדהימים שיש במקום הזה- אמרנו מה רע לנו?  הרי יש פה די את מה שחיפשנו. אז למה לא פה?

בסוף השיטוטים, התקבלה ההחלטה להישאר בפורטו שכל כך התאהבנו בה.

ההתאקלמות לא הייתה פשוטה. פתאום לאט לאט אחרי שסיימנו עם הטיול והאופוריה, הבנו שאנחנו צריכים להתחיל ליצור לנו כאן חיים. אז איך מוצאים דירה? מה עם עבודה? ומה עם חברים? המעבר למדינה זרה יוצר בתוכו המון קשיים, ופתאום צריך לבנות לעצמך מעגל חברים מאפס, להיות אחד עם השני 24/7, לתמוך, ולבנות את עצמך מחדש במדינה שאתה זר בה.  מתוך המקום הזה, נוצר צורך עז לשיתוף, ויצרנו את הבלוג של ויטל ועומר- חיים את פורטוגל.

מאז כבר יזמנו ויצרנו פרויקטים נדל”ניים גדולים וקטנים, ליווינו עשרות משקיעים לרכישות מגוונות ברחבי פורטוגל ואנחנו כאן כדי להישאר ולהמשיך ליצור פרויקטים מעניינים ברחבי פורטוגל.

באתר תוכלו להתעדכן על חוויות הרילוקיישן שלנו. כאן נשתף אתכם גם בסיפורים האישיים שלנו וגם במאמרים ומדריכים חשובים שיעזרו לכם לצלוח את הרילוקיישן בצורה הטובה ביותר, או לייעל עבורכם את רכישת הנדל”ן הבאה שלכם בפורטוגל(:

למה אתם מחכים?

כנסו לראות את מגוון השירותים והפרויקטים שאנחנו מציעים כאן בפורטוגל(: נשמח לשתף פעולה!.

ויטל ועומר

וכאן אנחנו גרים